İçeriğe geç

SÜVARİOĞULLARI ailesi olarak sektördeki başarılarımızla Ülkemize fayda sağlamayı hedeflerken, sosyal sorumluluklarımızı da unutmuyoruz.


KURUMUMUZ HER YIL ÖĞRENCİLERE BURS VERMEYE DEVAM EDİYOR..

2021 yılında başlattığımız
Sosyal Sorumluluk Projemizi Süvarioğulları Ailesi olarak
Maddi durumu yetersiz başarılı
Lise öğrencilerine 1. sınıftan itibaren öğrenim süresi boyunca karşılıksız ‘Eğitim Bursu’ desteği veren şirketimiz, okul süresince öğrencilerin yanında olmaya devam etmektedir.
Sosyal sorumluluk projesiyle eğitime vermiş olduğumuz en ufak bir katkı bizim için bir gurur kaynağıdır.
Tüm projelerimizin insana değer katan Sosyal Sorumluklar olmasına özen gösteriyor, her yıl gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Süvarioğulları Ailesi olarak Barınaklarda yaşayan bakıma muhtaç hayvanlarımıza destek ve yüzlerce Can’ımıza iyi bir yaşam sağlayabilmeleri için bağışta bulunduk.

Hem farkındalık yaratmak hem de sokak hayvanlarına sağlık, barınma ve beslenme anlamında katkı sağlamak amacıyla yapılan sosyal sorumluluk projesinde Buca Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine, mama ve ilaç desteğinde bulunarak sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşıladık.

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizi derinden etkileyen depremin yaralarını sarmak için; meydana geldiği ilk günden itibaren Süvarioğulları Ailesi olarak bölgedeki gelişmeleri ve ihtiyaçları takip ederek, bölgede bulunan kamu kurum ve kuruluşlar aracılığı ile yardım malzemesi desteğinde bulunduk.
Aynı zamanda bölgedeki depremzede gençlerimize youthall’un başlatmış olduğu genç istihdam seferberliğine katılarak , yeni bir hayat kurmak üzere iş ve destek arayan gençlerimiz için istihdam desteği projesini hayata geçirdik.

Süvarioğulları Ailesi olarak;

Öğrencilerin kişisel gelişimine destek olmak amacı ile Sosyal Sorumluluk Projemiz kapsamında eğitimlerinde destek olmaya devam ediyoruz.

Öğrencilerin zekâ gelişimi ve yarıyıl tatilini iyi değerlendirmesi amacı ile gerçekleştirilen projemizde tatil öncesinde tüm öğrencilere şirketimiz adına hediyelerini aldık.

Torbalı Şube Müdürümüz Hasret Kuvan ve Personelimiz Can Melisa Kınık ile birlikte okul ziyaretleri kapsamında Torbalı Cengiz Topel Ortaokul’u öğrencilerine Sosyal Takım Oyunları ve Satranç takımlarını öğrencilere ulaştırdılar.

Sosyal sorumluluk projesiyle eğitime vermiş olduğumuz en ufak bir katkı bizim için bir gurur kaynağıdır. Tüm projelerimizin insana değer katan Sosyal Sorumluklar olmasına özen gösteriyor, her yıl gelişiyor ve geliştiriyoruz.